austream 2

Reģistrētiem lietottājiem
Akcijas preces

Mēs varam nodrošināt klientam preču piegādi līdz mājas durvīm.

Izdevumi par preču piegādi nav iekļauti norādītajā preces cenā.

Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes vietas un pasūtījuma apjoma. Preču piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli katram pasūtījumam. Lūdzam norādīt piegādes nepieciešamību Jūsu pasūtījumā. Piegādes izdevumi tiek apmaksāti pirms piegādes kopā ar pasūtījumu.

Preču piegādes tiek veiktas ar mikroautobusiem, kuru celtspēja ir  1.5-3.0 tonnas, darba dienās no 9:00 līdz 18:00.

Preču piegāde tiek veikta līdz Jūsu mājas durvīm uz pasūtījumā norādīto adresi, bet netiek veikta vietās, kur ir aizliegta iebraukšana, nav iespējama transporta līdzekļa apstāšanās vai ceļu apstākļi liedz piegādāt preci (piemēram sniega sanesumi). Tādos gadījumos klientam ir jānorāda iepriekš tuvākā iespējamā stāvvieta.

Lielizmēra kravu izkraušana, preces nogādāšana augšējos stāvos un tml. piegādes izmaksās nav iekļautas. Gadījumā, ja klientam ir nepieciešami krāvēja pakalpojumi vai ir nepieciešams aizkavēt kurjeru ilgāk par 10 minūtēm, var tikt pieprasīta papildus samaksa. Gadījumā, ja sarunātajā ar klientu laikā, tas nevarēja pieņemt preci un preces piegādi mums bija nepieciešams atkārtot, no klienta var tikt pieprasīta samaksa par atkārtotu piegādi.

Cienījamais klient! Lūdzam iepriekš informēt mūsu menedžeri par krāvēja pakalpojumu nepieciešamību un piegādes nosacījumiem.

 

 

gggggggggggg
jkhjkhjkhjkhkh

hhhhhhhhhh
ghjgjhhgj

ddddddddddd
gjghjgjghj