austream 2

Reģistrētiem lietottājiem
Akcijas preces

Uzmanību! Strādājam izmeģinājumā režīmā.

 

Šeit īsumā aprakstīti internetveikala lietošanas noteikumi. Izlasiet tos un centieties pie tiem pieturēties, lai atvieglotu mūsu veiksmīgu sadarbību.

Pasūtīt un pirkt preces mūsu saitā Jūs varat visu diennakti 7 dienas nedēļā. 

Uzreiz pievēršu Jūsu uzmanību uz dažām saita īpatnībām, bet tieši:

1.Pirmām kārtām saits izveidots, lai atvieglotu darbu ar lieliem pasūtījumiem, mūsu pastāvīgajiem klientiem, tādēļ privātiem klientiem jārēķinās, ka atbildi uz savu pasūtījumu saņemsiet pēc dažām stundām. Izejamās un svētku dienās parasti mēs nestrādājam. Palielinoties pasūtījumu skaitam šis process tiks paātrināts.

2.Datu atjaunošana par mūsu noliktavā esošām precēm internetā tiek atjaunota vienu reizi diennaktī - naktī, tādēļ prece, kura ir atzīmēta saitā kā pieejama dažreiz var izrādīties jau pārdota. Tā notiks reti, bet tāda situācija var gadīties, tādēļ pirms apmaksājiet pasūtījumu, sagaidiet lūdzu apstiprinājumu no mums. Uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīts rēķins tieši uz to preci, kura reāli tika rezervēta priekš Jums. Mēs uzskatām, ka pasūtījums pilnībā apstiprināts no Jūsu puses ir tad, kad esam saņēmuši apmaksu un tikai tad Jūsu pasūtījums tiks nodots piegādes kurjeriem.

3.Cenas internetveikalā uz doto brīdi norādītas bez PVN 22%, ja Jūs esat no Latvijas pie šīs cenas, kuru redzat ekrānā ir jāpieskaita 22%. Ārvalstu pasūtījumi tiek noformēti saskaņā ar LR un Eiropas savienības likumdošanu.

 4.Starp precēm Jūs redzēsiet tādas pozīcijas, kuras var pasūtīt, bet kuras uz doto brīdi nav noliktavā. Tas nozīmē, ka pēc Jūsu pasūtījuma, pēc priekšapmaksas saņemšanas, mēs pasūtam konkrēto preci rūpnīcā speciāli priekš Jums un pēc preču saņemšanas no rūpnīcas Jūs saņemsiet ekskluzīvu preci.

 5.Uzmanību! Atkarībā no sezonas ekskluzīvo preci būs jāgaida apmēram mēnesis, bet varbūt pat ilgāk. Rūpnīcas preci pārdod veselos iepakojumos (standarta izmēra tapetēm parasti 12 ruļļi), tas nozīmē, ka ekskluzīvo preci Jums būs jāpērk veselu iepakojumu.

6.Cenas norādītas, ja preci pasūtat paši no noliktavas Meistaru ielā 1, Jūrmala, LV-2011, Latvija tel. (+371) 677-30-151, fakss (+371) 677-30-153. Noliktavas darba laikā - darba dienās no 9:00 līdz 18:00.

 7.Preces piegāde klientam ir atsevišķs pakalpojums. Piegāde tiek apmaksāta pēc atsevišķiem kurjerpasta tarifiem. Uz doto brīdi piegādēm Latvijas teritorijā mēs sadarbojamies ar www.expresspasts.lv . Piegāde tiek veikta pēc x1 Ekonomisks tarifa.

Pasūtījuma noformēšana:

 -Nodaļā "Preces" Jūs atrodat vajadzīgo Jums pozīciju un, ja šī prece ir pieejama pasūtīšanai, tad pievienojiet nepieciešamo daudzumu šīs preces iepirkumu grozā. (Pēc pirmā pasūtījuma ievietošanas iepirkumu grozs parādīsies augšējā labajā ekrāna stūrī. Uzmanību! Cena norādīta bez PVN22%. Uzklikšķinot uz iepirkuma grozu Jūs nokļūsiet logā, kurā varēsiet izkoriģēt un apstiprināt savu pasūtījumu.

-Uzreiz zem izvēlnes Jūs redzat kustīgu rindiņu ar precēm. Tās ir akcijas preces ar lielu atlaidi. Tādas preces ir gandrīz visos preču katalogos, bet visas akcijas preces kopā atrodas mapē "Akcija".

Kad visas preces esat izvēlējušies, uzklikšķiniet uz lodziņa " Iepirkumu grozs" apskatiet velreiz savu pasūtījumu, ja viss pareizi - aizpildiet formu "klienta anketa". Aizpildiet tajā visus nepieciesamos laukus:

-Jūsu e-pasts;

-Izvēlieties vai esat juridiska persona (firma) vai fiziska (parasts pircējs);

-Ievadiet savu vārdu vai firmas nosaukumu;

-Norādiet kontakttelefonu (noteikti ar valsts, pilsētas kodu);

 -Ievadiet personas kodu (paroli), lai mēs skaidri zinām, ka preci saņemsiet tieši Jūs.

-Ievadiet savus bankas datus - nosaukumu un konta numuru;

-Uzrakstiet savus komentārus pie pasūtījuma (piemēram kāpņu telpas durvju kodu vai citu cilvēku, kuram Jūs uzticat saņemt šo pasūtījumu);

-Nospiediet pasūtīt un gaidiet. Jums tiks aizsūtīts e-pasts ar rēķinu apmaksai vai piezvanīs mūsu darbinieks, lai kaut ko noskaidrotu tuvāk. Gadījumā, ja Jūsu pasūtījums netiks apmaksāts diennakts laikā, tas var būt sadalīts citiem pircējiem.

 -Pēc apmaksas saņemšanas mēs piegādāsim preci Jums paši vai izmantojot ekspres pastu.

Par precēm un pakalpojumiem Jūs varat norēķinaties ar bankas pārskaitījumu:

 Jūsu pasūtījums tiks piegādāts tikai pec pilnas summas saņemšanas uz mūsu bankas kontu. Mūsu firmai ir konti Swedbankā un Ge Money Bankā. Precīzi rekvizīti būs norādīti Jums izsūtītajā rēķinā.

Uzmanību! Ar pastāvīgajiem klientiem mēs turpinam strādāt saskaņā ar jau noslēgtajiem līgumiem un šis saits palīdzēs ātrāk un precīzāk izvēlēties preci un noformēt pasūtījumu.

 Visus aizrādījumus un vēlmes varat sūtīt no sadaļas "Kontakti" un mēs obligāti izlasīsim tos, ņemsim vērā un būsim pateicīgi, ja pateicoties Jūsu atsauksmēm un aizrādījumiem varēsim uzlabot savu darbu.

 

gggggggggggg
jkhjkhjkhjkhkh

hhhhhhhhhh
ghjgjhhgj

ddddddddddd
gjghjgjghj